Milwaukee Blaze Hockey

Vai kāds var man pateikt, cik pelna NFL ūdenspuikas?

Ir daudz iemeslu, kāpēc daudzi cilvēki vēlas strādāt par ūdens zēniem. Viņi abi pelna pienācīgu naudu, bet viens no viņiem nopelna daudz vairāk. Vai varat man pateikt, cik maksā ūdenspuika NFL? Vai varat man pateikt, cik maksā ūdenspuika? Skots Fudžita šajā rakstā atbild uz šiem un citiem jautājumiem.

Vai kāds var man pateikt, cik pelna NFL ūdenspuikas?

Ūdenspuika gada alga NFL ir 53 000 USD. (saskaņā ar Stack.com). Bet atcerieties, ka tā ir tikai sākuma alga. Ja viņi ir profesionāļi, viņi var nopelnīt tikpat daudz kā vislabāk apmaksātais NFL ūdenspuisis. Tas nozīmē, ka tas ir ļoti atkarīgs no jūsu sākuma punkta.

Ūdens zēna alga NFL parasti nav īpaši augsta. Pastāv izplatīts nepareizs uzskats, ka ūdenspuikas ir zem nicinājuma. No otras puses, tas ir daudz vairāk, nekā maksā daudzi administratīvie darbi.

Waterboys tiek kompensēts daudzos veidos, nevis tikai skaidrā naudā. Viņi var saņemt bezmaksas lietas un suvenīrus no spēlētājiem, piemēram, krekliņus un rotaļlietas. Vēl labāk, viņi ir tuvu ideālajam sastāvam jebkuram sporta entuziastam. Pilnīgi visi to vēlas.

Taču, lai samazinātu izmaksas, komandas bieži izmanto spēlētāju vai treneru radiniekus. Rezultātā futbola mīļotājam ir grūti ieņemt šo amatu.

KAS IR NFL?

Domājot par amerikāņu futbolu, iespējams, nāk prātā Nacionālā futbola līga (NFL). Tās galvenā mītne atrodas Ņujorkā, un tā tika dibināta 1920. gadā. Sākumā tā bija pazīstama kā Nacionālā futbola līga (APFA). Sākot ar 1922. gada sezonu, tā bija oficiāli pazīstama kā Nacionālā futbola līga. NFL spēlētāji nav vienīgie, kas gūst peļņu. Ūdenspuikas šajos pasākumos ir īstie uzvarētāji.

JAUTĀJUMS NFL WATERBOYS: KO VIŅI DARA?

Tagad, kad esam noseguši ūdenspuikas NFL algu, ir pienācis laiks pievērsties tam, ko viņi patiesībā dara. Ir labi zināms, ka ūdenspuikas NFL ir neatņemama treneru personāla sastāvdaļa. Daži no viņu galvenajiem pienākumiem ir netīro dvieļu turēšana un ūdens ieliešana svīstošu zēnu mutē. Arī ūdenspuišiem jābūt uzmanīgiem, lai netraucētu spēli.

Šī pozīcija ir pazīstama kā “ūdenspuika”. Bet tas nenozīmē, ka sievietes nevar veikt šo darbu tikpat labi kā vīrieši. Amatā var pieteikties sievietes.

Uzdevumus, par kuriem ir atbildīgs NFL ūdenspuisis un kurus sabiedrība redz reti, tiešsaistē nebūs viegli atrast. Viņu vispārējā nozīme spēlē ir nenoliedzama. Būt vērtīgam palīgam komandai un trenerim ir vajadzīgs talants.

Lai saņemtu šo amatu, ir nepieciešams vidusskolas diploms. Izredzes uzlabojas arī tad, ja jums ir pieredze darbā ar koledžas futbola komandu.

Piesakoties šai lomai, tas ļoti palīdz, ja jums ir spēcīgas komunikācijas spējas. Izmēģinot savu sapņu NFL komandu, jums jāparāda treneriem, ka jums ir šīs spējas. Tas radīs iespaidu, ka esat pieredzējis profesionālis. Jūsu atalgojums palielināsies proporcionāli jūsu pieredzes līmenim šajā jomā.

PRIEKŠLI UN Mīnusi, SPĒLĒT ŪDENSBOJA NFL

PREMIUMS 1

Tie, kas seko NFL, priecātos par iespēju satikt savus iecienītākos spēlētājus. Strādājot par ūdenspuiku, šis uzdevums ir vienkāršs. Katru dienu jūs pat varat satikt savu iecienīto slavenību.

Waterboys NFL saņem kompensāciju un privilēģijas, kas ir līdzīgas citiem līgas darbiniekiem. NFL Waterboy algu diapazons ir plašs, pamatojoties uz katra spēlētāja spējām un pieredzes līmeni.

Turklāt katram NFL Waterboy ir tiesības uz divām bezmaksas biļetēm gadā. Kā līdzjutējs viņi var lūgt sportistiem bezmaksas piemiņas lietas, un spēlētāji var viņiem to vienkārši uzdāvināt (no krekliem līdz siksnām). Tas jo īpaši attiecas uz viņu spēju pieņemt darbā elites futbolistus.

Tipiskā alga ūdens zēnam NFL ir 53 000 USD.

(2) TRŪKUMI

Ūdenspuikas darbs NFL ir fantastisks. Tomēr šai pozīcijai nav bez trūkumiem.

Būt NFL ūdenspuikam nav viegls uzdevums. Tomēr nepietiekami daudz cilvēku atzīst šo centienu vērtību. Viens no visizplatītākajiem maldīgajiem uzskatiem ir tāds, ka darbs par NFL ūdenspuiku ir zemisks amats. NFL ūdenspuišiem ir jāskrien tikpat daudz, cik sportistiem. Tāpēc ūdenspuikam obligāti jābūt labā fiziskā stāvoklī.

Kāda veida apmācība ir nepieciešama, lai pievienotos ūdens zēniem?

Jums vajadzētu būt fiziski sagatavotam, kā jau tika teikts. Šim nolūkam ir svarīgi, lai jūs labi pārzinātu futbola sportu. Jums vajadzētu arī iepazīties ar NFL komandas pašreizējo sarakstu, pirms piesakāties darbam.

Ir ļoti svarīgi, lai NFL jūrniekiem būtu atbilstoša apmācība. Jums vajadzēsja vēlaties būt NFL ūdenspuika, pārlieciniet viņus par savu uzticību šim mērķim. Un jums būs precīzi jāzina, ar ko jums vajadzētu nodarboties kā NFL ūdenspuikam.

Dažiem nav skaidra ūdensboja precīzā funkcija. Profesionalitāte ir būtiska tādām pozīcijām kā ūdenspuikas, bumbiņu zēni un dvieļu zēni.

Tas nozīmē, ka, ja vēlaties pieteikties uz kādu no šīm lomām, uz jums attieksies tādas pašas darbā pieņemšanas procedūras kā uz citiem augsta līmeņa darbiniekiem.

Kā jau tika teikts iepriekš, ļoti svarīga ir ūdenspuika spēja efektīvi sazināties. Tāpēc ir laba ideja izveidot tīklu ar darbiniekiem, kā arī spēlētājiem. Ja jūs varat labi sazināties, jūs pat varat pieņemt darbā par palīgu.

Ūdenspuikas NFL spēļu laikā var nopelnīt cienījamu algu.

KUR JŪS IESNIEDZAT SAVU PIETEIKUMU, LAI KĻŪTU NFL WATERBOY?

Samaksāt par NFL waterboys ir pietiekami katru gadu. Satikšanās ar saviem iecienītākajiem sportistiem padara šo darbu par sapņu darbu daudziem. Nosakiet, kur varat reģistrēties NFL Waterboy programmai, ja vēlaties par tādu kļūt.

Darba sākšana ir tikpat vienkārša kā NFL oficiālās vietnes apmeklēšana. Nākamais solis ir noklikšķināt uz atbilstošās saites “Komanda” vai “Līga”. Padomājiet par to, vai vēlaties iegūt praksi vai sākuma līmeņa darbu.

Kad esat gatavs reģistrēties, atlasiet savu preferenci un pēc tam noklikšķiniet uz atbilstošās pogas lapas apakšā. Tagad tiešsaistē varat pievienot pavadvēstuli, kas jāpievieno savam CV.

DALĪTIES AR NBA SPĒLĒTĀJU NFL ŪDERBOJA POZĪCIJU

Gan Nacionālajā futbola līgā, gan Nacionālajā basketbola asociācijā ūdenspuikām ir potenciāls nopelnīt ievērojamu algu. Atkarībā no komandas viņi var saņemt algu USD apmērā. Ja jūs interesē kāds no šiem darbiem, pajautājiet sev, vai jums ir laba darba veikšanai nepieciešamā apmācība un pieredze. Ja esat spējīgs to izdarīt, varat nopelnīt ļoti cienījamu algu.

NBA talismana gada alga ir 45 000 USD. Atalgojums dejotājiem ir pielīdzināms tam. Ūdens puika NBA nopelna vidēji USD 35 000 gadā vienā NBA G līgā. Pieaugot profesionālajai pieredzei, jūs varat saņemt paaugstinājumu.

BIEŽI UZDOTS JAUTĀJUMS

1. VAI ES VARU CEĻOT KOPĀ KOMANDĀ, JA ES ESMU NFL ŪDERBOY?

NFL Daži var būt pārsteigti, uzzinot, ka NFL ūdens zēnu alga nav tik niecīga, kā varētu gaidīt.

Jūs iegūsit daudzas priekšrocības. Varat doties ceļā kopā ar komandu un cita starpā pārliecināties, ka profesionāļi nesaņem dehidratāciju.

NFL uzmundrinātājs: CIK VIŅI PELNA?

NBA karsējmeitene var nopelnīt no 150 līdz 300 USD par spēli. Viņi var arī nopelnīt papildu USD 50–75 par katru rīkoto pasākumu. Tāpēc viņu nopelnīto naudas summu lielā mērā nosaka tas, cik bieži viņi ierodas darbā.

Es domāju, ka alga NFL ūdenspuišiem nevar būt tik liela, vai ne?

Noteikti nē! NFL ūdenspuika alga 2022. gadā ir augstāka nekā daudziem biroja darbiniekiem.

Esmu pārliecināts, ka jums rodas jautājums: “Cik pelna batboys?”

2016. gada vidējā batboy stundas alga Amerikas Savienotajās Valstīs ir no 9 līdz 10 ASV dolāriem. Tipiskā mājas seriāla laikā batboys pavadīs 8 vai 9 stundu darba dienas. Līdz ar to viņi var nopelnīt no 19 000 līdz 20 000 USD gadā.

Piektajam: VAI KRISTĒJAI DRĪKST IEGŪT GREDZUS?

Atbilde parasti ir atkarīga no attiecīgo komandu noteikumiem. Nacionālās futbola līgas (NFL) karsējmeitenes var izcīnīt Super Bowl gredzenu. Viņi pat var iegūt priekšmetus, kas ir pārāki par spēlētāju, piemēram, masīvu kulonu.

Cik tieši pelna NFL dvieļu zēns?

Saskaņā ar statistiku, NFL dvieļu zēna vidējā alga ir salīdzināma ar NFL ūdenspuikas algu. Tas maksā līdz USD 53 000 gadā kā vidējā alga dvieļu puisim NFL.

VAI IR KĀDI PRIEKŠNOSACĪJUMI, LAI KĻŪTU NFL ŪDERBOJAM?

Vienkārši sakot, nē. Ikviens var mēģināt kļūt par ūdenspuiku NFL; pieredze nav nepieciešama.

Noslēguma piezīmes

Cik Nacionālajā futbola līgā maksā ūdenspuikas? Daudzi uzskata, ka būšana ūdenspuikam ir niecīgs un garlaicīgs darbs. Bet tu nevarētu kļūdīties vairāk. Alga ir pietiekami liela, lai varētu ērti uzturēt sevi un ģimeni. Vai šī nav lieliska iespēja?