Milwaukee Blaze Hockey

KĀ VAR SKATĪTIES NFL SPĒLES TIEŠSAISTĒ BEZ KABEĻA ABONEMENTA?

Katras NFL komandas mērķis ir uzvarēt katrā spēlē. Bet sports nav nulles summas spēle. Jebkurā nozarē vienmēr būs dažas juggernaut franšīzes, kas paceļas pāri pārējām. Būs citas reizes, kad lietas ir tik briesmīgas, ka viņi negribēs atcerēties pagātni.

Kurai NFL komandai šogad ir sliktākais rādītājs? Buccaneers bilance 288-438-1 ierindo pēdējo vietu pēc uzvaru procenta (.397). Tieši Cardinals ir sliktākais uzvaru procents (780). NFL gadagrāmatā šie varoņdarbi var ierindoties pēdējā vietā.

Taču realitāte nav tik viennozīmīga. Ir vairāki kritēriji, kas jāņem vērā, ierindojot visu laiku sliktākās NFL komandas. Skots Fudžita šajā rakstā plāno aptvert plašu tēmu loku. Ko mēs gaidām?

Visneveiksmīgākais Nacionālās futbola līgas sastāvs pēdējā pusgadsimta laikā

Runājot par NFL, kurai komandai ir vissliktākais rādītājs? Daudzas organizācijas NFL ilgajā vēsturē ir piedzīvojušas gan iespaidīgus panākumus, gan graujošu sakāvi. Pārsteidzīgi spriest par abu komandu relatīvajiem spēkiem būtu netaisnīgi. Tāpat kā indivīdiem, arī komandām ir kāpumi un kritumi. Tur tika pavadītas gan visu laiku labākās, gan sliktākās sezonas līgas rekordu grāmatā. Tālāk ir parādītas katras sezonas desmit nabadzīgākās NFL komandas.

Pirmkārt, 1976. gada Tampabejas Buccaneers.

Diemžēl šī sezona Buccaneers sākumsastāvam nav bijusi veiksmīga. Bijušā USC trenera vairāk nekā divus mēnešus ilgas apmācības divas reizes dienā nedeva nekādus rezultātus. Pastāvīgi sezonas beigu savainojumi ir novājinājuši vienu no sliktākajām komandām NFL vēsturē.

Buccaneers mīnus 287 rekords un 0-14 sākums padara to par sliktāko komandu vēsturē. Viņi zaudēja katrā spēlē, divus izšķīra ar vieniem vārtiem un piecas reizes palika tukšā. Tikai 1977. gada 13. nedēļā visu laiku vājākais NFL klubs uzvarēja savā pirmajā spēlē.

(2) JAUNIE ENGLAND PATRIOTS, 1990. gads

Toms Breidijs un Bils Beličiks ir Jaunanglijas sinonīmi. Tomēr tas ir pārsteidzoši. Patriots piedzīvoja dažus sarežģītus posmus, pirms kļuva par vienu no dominējošākajām dinastijām NFL vēsturē. Stīvs Grogans, “Patriots” otrais ilgākais servētājs, bija spiests izstāties no komandas, spēlējot komandā 1-15.

Sezona noslēdzās ar 1 galvenā trenera Roda Rusta uzvaru un 15 zaudējumiem. Patriotu pēdējais rekords -265 bija trešais visu laiku sliktākais.

DETROIT LIONS (2008)

Tā kā turnīrā tagad ir 16 regulārās sezonas spēles, “Lions” kļūst par pirmo komandu, kas paplašinātajā formātā palikusi bez uzvarām. Divi sliktākie statistikas rādītāji par vājāko futbolā komandu bija ielaistie jardi (404,4 punkti) un gūtie punkti (32,3 punkti). Ierobežojot pārtverto sitienu skaitu līdz 4, rezultāti nav labāki.

Līdzīgi vāja ir arī galvenā trenera Roda Marinelli komandas uzbrukuma līnija. Viņi ielaida 52 bumbas zem groziem, ieguva 27. punktu un ieņēma pēdējo vietu pieļauto pārkāpumu skaitā. Pat sliktām komandām Lauvu rekords ir sliktākais komandu gadagrāmatās.

4 2000. GADA KLĪVLANDES BRŪNI

Šķiet, ka pat aizsarga Kortnija Brauna izvēle ar pirmo kopējo izvēli nevarēja glābt Browns sezonu. Franšīzes rezultāts 21. gadsimtā ir bēdīgs 161.

Pēc Kuša savainošanas Dags Pedersons guva astoņus startus pēc kārtas. Kā sākumsastāva aizsargs Kučs septiņās spēlēs piespēlēja septiņus piezemējumus, kamēr Pedersonam tikai divi. Turklāt komanda četras reizes tika izslēgta, liekot viņiem atkāpties uz ģērbtuvi. Browns pēc vilšanās sezonas atlaida galveno treneri Krisu Palmeru.

PIECI. 1996. GADA ŅUJORKAS JET

gada Ņujorkas Jets uzņēmās milzīgu risku, ieguldot vairāk nekā 70 miljonus USD brīvajos aģentos, tostarp Keišonu Džonsonu. Viņi valkāja svinīgu sejas izteiksmi, līdz uzzināja, ka rezultāts ir 0-6. Vēlļaunāk, saspēles vadītājs Nīls O’ Donels bija Jets drafta pirmās kārtas izvēle, un viņi zaudēja. Viņi pēcsavas sliktākās sezonas (1-15) atlaida galveno treneri Riču Kotiti un nolīga Bilu Parselsu. Redzēt tik vāju Ņujorkas Jets komandu kā šī bija sen neredzēts skats. gada sezonu Jets noslēdza ar bilanci 2-14. Abas abas uzvaras izcīnīja komandām, kas iekļuva pēcsezonā. 2008. gada Kanzassitijas Chiefs un 2016. gada Sanfrancisko 49ers sezonas bija līdzīgas šai sezonai.

6 2017 KLĪVLANDES BRŪNI

Detroitas Lions var mierināties ar to, ka viņi šeit nav vienīgā bezuzvaru komanda. Neskatoties uz to, ka abām komandām ir līdzīgi rekordi un sniegums, šajā NFL sliktāko komandu sarakstā Browns ierindojām zemāk nekā Lions.

Lai gan 17. nedēļā Browns galu galā piekāpās Steelers, viņiem bija iespējas uzvarēt. Rezultātu ziņā tā nav briesmīga franšīze. Sasniedzot vienā skrējienā atļauto jardu un mēģinājumā atļauto jardu skaitu, viņu aizsardzība pret skrējienu ierindojās attiecīgi septītajā un otrajā vietā.

Viņi ieņem 24. vietu futbola gājienu un piespēļu izspēlēs, vidēji spēlē gūstot 208,9 jardus, un kopumā viņiem ir labi rekordi. Tomēr komandas vājais pārtveršanas sniegumsance mazināja viņu izredzes uz uzvaru un nodrošināja atvērumus pretiniekiem.

CAROLINA PANTHERS

gada “Panthers”, kuru vadīja galvenais treneris Džordžs Seiferts, bija nākamais sliktākais klubs NFL. Kriss Veinke, celmlauža iesācēju aizsargs, savā pirmajā sezonā guva daudz sitienu. Komandas sāka izmantot nepilnas slodzes aizsargus 2000. gados, lai viņu jaunieši varētu iegūt pieredzi. Drafta ceturtajā kārtā Panthers izvēlējās Vainku, jo uzskatīja, ka viņš būtu labākais spēlētājs, kas noenkurotu viņu uzbrukuma līniju.

Debitants katrā spēlē vidēji izmet 36 piespēles, taču tikai 55 procenti no tām ir izpildīti. Viņa 19 izvēlētajās vietās ir tikai 11 piespēles. Viņi nepieļaus vienu un to pašu kļūdu divreiz, tas ir skaidrs.

GADA BALTIMORAS COLTS

Mūžībā aizgāja bijušais MVP Bērts Džonss, un iekšējie strīdi un īpašnieka atteikšanās no atbildības par komandas sniegumu veicināja franšīzes sabrukumu. 1980. gada sezona noslēdzās ar rekordzemu Colts uzvaru kopsummu (9:7), un 1981. gads bija vēl sliktāks, jo tika ielaisti līgas rekordi, 533 punkti.

Starp 1. nedēļas un 16. nedēļas uzvarām Maika Makkormaka komanda bija bez uzvarām, zaudējot 14 spēles pēc kārtas. Sezonā nekad nav bijis pieļauts mazāk par 13 atmestiem sitieniem, un tas ir rekords, ko uzstādījusi pašreizējā Baltimoras Ravens. Diemžēl Colts rekords nebija pat sliktākais. Viņiem ir otrā lielākā negatīvā atšķirība vēsturē, -274.

Divos turpmākajos gados īpašnieks Bobs Irsejs tika galā ar Džonu Elveju, neskatoties uz viņa ģenerālmenedžera vēlmēm. Vēl ļaunāk, viņš turpināja teikt, ka izraidīs koltus, ja viņi nemainīs vietu.

gada Hjūstonas “Oilers” ir 9. numurs.

Viena šīs komandas gaišā puse ir tā, ka viņi pārāk ilgi nav bijuši bez uzvarām. Oilers no viena no sliktākajiem rekordiem NFL kļuva par uzvaru 7-7 nākamajā sezonā, vienlaikus veicot dažus patiešām stulbus darījumus. Viņi atgriezās pēcsezonā mazāk nekā piecu gadu laikā.

Aizsardzība šosezon ir bijusi galvenā Oilers vājā vieta. Pat ar Slavas zāles vadību un Elvina Betejas astoņām spēlēm Pro Bowl, rezultāti nebija iepriecinoši. Sezonā viņi 17 spēlēs atdeva 447 punktus.

“Oilers” katrā no iepriekšējām divām sezonām bija ar 1:13, bet 1974. gada draftā tika izslēgta no pirmajām trim kārtām. Divas labākās izvēles tika apmainītas pret diviem spēlētājiem ar ierobežotiem panākumiem (Bilijs Pārks un Torijs Smits).

Eds “Too Tall” Džonss, Dalasas “Cowboys” pirmās kārtas izvēle, ir trīskārtējs Pro Bowler un vērtīgs komandas papildinājums.

DESMIT. 2009. GADA Sv. LUISS RAMS

Kad komanda pārcēlās uz Losandželosu, viņi ātri sāka bezprecedenta panākumu periodu. Neskatoties uz to, ka viņi bija Super Bowl XXXIV īpašnieki, divus gadus vēlāk viņi tika uzvarēti profesionālā futbola lielākajā platformā.

Bet pat tad, ja viņiem ir šausmīgs gads, Sentluisa joprojām var pretendēt uz apšaubāmu “sliktākā kluba NFL vēsturē” titulu šī reitinga lejasgalā. 2009. gadā komanda kopumā uzvarēja 175 spēlēs, kas ir būtisks kritums salīdzinājumā ar 330 uzvarām 2008. gadā. Salīdzinot ar 1992. gada Sietlas Seahawks, šis rezultāts ir tikai par 32 punktiem labāks.

“Rams” ir iemetusi 21 pārtvertu bumbu, salīdzinot ar tikai 12 piezemējumiem, tādējādi tā ir viena no četrām komandām kopš 2002. gada, kas uzvarējusi ar vienas spēles starpību vai mazāk. Viņi ir divreiz izslēgti, deviņas reizes guvuši vārtus desmit vai mazāk, un viņi ir pārspēti ar 261+ punktu.

Noslēguma piezīmes

Kurai NFL komandai ir vissliktākais rekords?

Nav nevienas komandas, kas vēlētos tikt iekļauta šādos sarakstos. Bet mēs arī zinām, ka jebkura dinastija, lai cik spēcīga tā būtu, galu galā kristos. Komanda var izmantot savas pagātnes kļūdas kā nākotnes panākumu blokus.

Vai kāds nopietni tic, ka Buccaneers pēc tik daudzām agrīnās karjeras vilšanās beidzot ir izkususi un uzvarējusi savā pirmajā Super Bowl? Pārsteiguma elements ir tas, kas liek mums atgriezties NFL, un mēs ceram, ka nākotnē būs daudz patīkamu pārsteigumu.