Milwaukee Blaze Hockey

KURĀ GADĀ SĀKĀS NFL?

Visā pasaulē līdzjutēji un sportisti skatās uz Nacionālo futbola līgu. Nevar noliegt globālo fanātismu un pielūgsmi, ko izrāde ir saņēmusi. Tomēr cik lielā mērā jūs esat iepazinies ar šī notikuma pirmsākumiem un NFL dibināšanas komandām? Kad, piemēram, pirmo reizi tika izveidota Nacionālā futbola līga? Vai tu esi ziņkārīgs? Ja tā, lasiet tālāk, kad es intervēju Skotu Fudžitu, lai uzzinātu!

Nav pārspīlēts teikt, ka Nacionālā futbola līga (NFL) ir viena no skatītākajām sporta līgām visā pasaulē. Nacionālā futbola līga (NFL) tika izveidota sanāksmē, kas notika 1920. gada 17. septembrī Kantonā, Ohaio štatā. Nacionālā futbola līga (NFL) attīstījās no Amerikas Profesionālās futbola asociācijas (APFA), kas pastāvēja pirms NFL izveidošanas.

Ar 16 komandām Nacionālajā futbola konferencē (NFC) un 16 komandām Amerikas futbola konferencē (AFC), Nacionālā futbola līga (NFL) ir augstākais profesionālā futbola līmenis Amerikas Savienotajās Valstīs (AFC). Kā amerikāņu futbola profesionalitātes virsotne Nacionālā futbola līga (NFL) ir viena no četrām galvenajām profesionālā sporta līgām Ziemeļamerikā.

Katra NFL komanda aizvada 17 spēles 18 nedēļu regulārajā sezonā (sākot septembra sākumā un beidzot ar janvāra sākumu). Pēc regulārās sezonas noslēguma katra kongresa septiņas labākās komandas iekļūst izslēgšanas spēlēs, kur sacenšas apļa cīņā, kuras kulminācija ir Super Bowl, kas tradicionāli notiek februāra otrajā svētdienā. Ņujorka kalpo kā līgas mājas bāze.

Pēc tam, kad 1920. gadā sāka spēlēt Amerikas Profesionālās futbola asociācijas (APFA) amatā, NFL 1922. gada sezonā mainīja savu nosaukumu uz Nacionālo futbola līgu (NFL). Kad uzvarētāji ir noteikti, izmantojot klasifikāciju, pēc katras regulārās sezonas spēles, no 1933. līdz 1966. gadam, uzvarētāji iekļuva NFL čempionāta spēlē.

Super Bowl tiek izspēlēts katras NFL sezonas beigās kopš 1970. gada, kad tika pabeigta NFL un Amerikas Futbola līgas (AFL) apvienošanās.

NFL tagad ir lielākais vidējais apmeklējums (67 591) no jebkuras profesionālās līgas. sporta federācija pasaulē un ar lielu starpību vispopulārākā ASV. Super Bowl ir ne tikai NFL sezonas kulminācija, bet arī viens no skatītākajiem televīzijas notikumiem ASV vēsturē, atsevišķas spēles ierindojoties visu laiku skatītāko šovu pieciniekā.

Pēc Nīlsena teiktā, tas bija visu laiku populārākais ASV televīzijas šovs. 2015. Nacionālajai futbola līgai (NFL) ir visaugstāk novērtētās franšīzes, un tā ir lielākā profesionālā sporta līga ienākumu ziņā.

DIVI: PIRMO ASTOŅU NFL KOMANDU VĒSTURES PRIEKŠVĒSTURE; KAS BIJA PIRMĀS NFL KOMANDAS?

NFL priekštecis bija Amerikas Profesionālā futbola asociācija (APFA). 1920. gadā NFL bija tikai 14 klubi. Čikāgas Cardinals un Decatur Staleys joprojām darbojas kā Čikāgas Bears un Arizonas Cardinals.

Lai gan līdz 1926. gadam līga pastāvēja desmit gadus, tā bija zaudējusi komandas. Nākamajā gadā tas bija samazinājies līdz 12, no zemākā līmeņa 22 iepriekšējā gadā.

1932. gadā atklāšanas nokautā piedalījās pat astoņas komandas. To vidū bija Čikāgas Bears, Čikāgas Cardinals, Green Bay Packers, Ņujorkas Giants, Bostonas Braves (tagad Vašingtonas Redskins), Portsmutas Spartans, Staten Island Stapletons un Bruklinas Dodgers ( iespējams, mūsdienu Indianapolisas Colts).

Togad NFL startēja pavisam astoņas komandas: Dodgers, Redskins, Bears, Cardinals, Giants, Packers, Detroitas Lions un savdabīgā Filadelfijas-Pitsburgas Steagles (spēlētāju trūkuma dēļ sezonai apvienojās Eagles un Steelers ). darbība vai atpūta konfliktu laikā.

Rams, Browns, 49ers, Vikings, Saints, Falcons, Cowboys un Colts pievienojās līgai no 1944. līdz 1969. gadam. Kad federācija 1969. gadā apvienojās ar AFL, līgai pievienojās 10 papildu klubi.

TREŠAIS KOMANDA: PIRMIE ASTOŅI NACIONĀLĀS FUTBOLA LĪGAS DALĪBNIEKI

Kuras komandas bija NFL štata dalībnieces? Sākotnējās astoņas Nacionālās futbola līgas komandas bija Giants, Bears, Cardinals, Packers, Lions, Redskins, Eagles un Steelers. Visas komandas, kuras līdz šim esam apskatījuši, ir apkopotas zemāk:

ŅUJORKAS GIGANTI

Tims Māra, uzņēmuma pirmais īpašnieks, uzņēmējdarbību uzsāka 1925. gadā ar 500 USD sākotnējo ieguldījumu. Lai atšķirtos no Ņujorkas beisbola milžiem, viņi joprojām ir oficiāli pazīstami kā “Ņujorkas futbola milži”. Tās bija viena no sākotnējām franšīzēm NFL, kas tajā laikā bija tikai piecus gadus veca.

ČIKĀGAS LĀČU PŪLIS

Staleys no Decatur, Ilinoisas štatā, bija ievērojama ģimene šajā apgabalā. Kad uzņēmējs A. E. Steilijs 1920. gadā ieraudzīja iespēju NFL, viņš izveidoja grupu Bears. Pēc jaunatnes franšīzes saņemšanas no Steilija 1921. gadā jaunais klubs, ko vadīja spēlētājs un treneris George Halas, pārcēlies uz Čikāgu.

NFL Arizonas Cardinals

Tās ir viena no divām sākotnējām komandām Nacionālajā futbola līgā, kas joprojām sacenšas šodien (otra ir Čikāgas Bears). Līdz pat šai dienai Cardinals ir Amerikas Savienoto Valstu visilgāk nepārtraukti strādājošā profesionālā futbola komanda. Sākot no 1960. gada Čikāgā, komanda pārcēlās uz Sentluisu, bet pēc tam 1988. gadā uz Fīniksu, Arizonā. Pirmās NFL komandas.

ZAĻĀ LĪČA KOMANDA

Ērls “Curly” Lambeau un Džordžs Vitnijs Kalhouns, kuri bija konkurenti vidusskolas futbolā, 1919. gada 11. augustā nodibināja Grīnbejas Packers. NFL pirmajos gados, 1920. un 30. gados, “mazpilsētu komandas” bija izplatītas, bet tagad palikušas tikai dažas.

Detroitas lauvas

Detroitas Lions ir amerikāņu profesionāla futbola komanda, kuras galvenā mītne atrodas Detroitā, Mičiganas štatā, taču tās vēsture meklējama 1928. gadā, kad tā spēlēja Portsmutas Spartans sastāvā. Jau 92. gadu pēc kārtas viņi būs viena no vecākajām komandām Nacionālajā futbola līgā, kad sāksies 2020. gada sezona.

VANKŪVERAS GRIZLIES VS. VAŠINGTONS REDSKINS

Viena no vecākajām komandām NFL, Vašingtonas Redskins sāka spēlēt 1932. gadā ar nosaukumu Boston Braves. 1933. gadā franšīze mainīja nosaukumu uz Redskins. Viņi 1937. gadā pārcēlās uz Vašingtonu, D.C., un tajā gadā ieguva pirmo no pieciem pasaules tituliem.

FILADELFIJAS ĒGĻI

Philadelphia Eagles franšīze sākās 1933. gadā. Ērgļi ir uzstājušies Super Bowl trīs reizes, pirmajās divās zaudējot un uzvarot 2018. gadā. Tikko ir pagājušas četras sezonas, taču viņi jau ir izcīnījuši trīs NFL titulus (iepriekšējā gada Super Bowl).

PITTSBURGAS STEELERS

Pitsburgas Steelers 1933. gada 8. jūlijā izveidoja Artūrs Dž. Rūnijs. Līdz šai dienai Pitsburga ir septītā vecākā NFL franšīze, kas spēlēja kā pirāti līdz 1940. gadam. Pretstatā grūtībām, ar kurām Steelworkers saskārās savā agrīnajā posmā. gados, Pitsburga uzplauka 1970. gados.

KAS BIJA PIRMĀS KOMANDAS NFL?

Mēs ceram, ka jums patika uzzināt par NFL agrīnajām komandām un to bagāto vēsturi. Kā jūs jūtaties par šo rakstu, kurā tiek jautāts “kad tika dibināta NFL?” Runājiet ar Skotu Fudžitu un pastāstiet viņam, ko domājat! Nepalaidiet garām iespēju uzzināt vairāk par Nacionālo futbola līgu (NFL), kas ir viena no lielākajām sporta līgām pasaulē, izlaižot citus mūsu informatīvos rakstus!