Vai jūs esat domājuši, ko tieši nozīmē termiņš "offsides" NFL un kādas sekas tas nes līdzi?

Lai arī jums var būt vispārēja ideja, šajā noteikumā ir nišas, kas var jūs pārsteigt.

Izprast, kad spēlētājs tiek uzskatīts par offsides, ietekmi, kāda tā ir spēlē, un soda naudas, kas iesaistītas, var būt būtiska atšķirība kritiskos brīžos laukumā.

Tātad atklāsim šīs noteikuma nianses un kopīgi izpētīsim tās sekas.

Offsides NFL ir noteikumu pārkāpums, kad spēlētājs atrodas aiz aizsarglinijas pirms bumba tiek snapped.

Ja Tu regulāri skaties futbolu, iespējams, bieži sastopies ar terminu "ārpus spēles robežām", it īpaši NFL spēlēs. NFL spēlēs "ārpus spēles robežām" notiek, kad spēlētājs no jebkuras komandas pārkāpj līniju pirms bumba tiek izspēlēta. Šī noteikums ir būtisks, lai nodrošinātu godīgu spēli un garantētu, ka komandas nesaņem negodīgu priekšrocību, iegūstot agru startu uz spēli.

Kad spēlētājs tiek atrasts ārpus spēles robežām, tiesneši pūš svilpi, lai apturētu spēli. Soda rezultātā vainīgās komandas tiek zaudēti pieci jardi. Tas var būt kaitīgi, it īpaši svarīgos spēles brīžos, kad katrs jards ir svarīgs.

"Ārpus spēles robežām" var parādīties gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, bet tas visbiežāk saistīts ar aizsargpozīciju. Aizsargspēlētāji bieži ir gatavi paredzēt bumbas izspēles brīdi un iegūt priekšrocību pār uzbrukuma līniju, bet šīs kļūdas novērtēšana var izraisīt dārgu sodu. Atceries, disciplīna un gaidīšana, kad bumba tiks izspēlēta, ir svarīgi, lai izvairītos no "ārpus spēles robežām" sodiem NFL spēlēs.

Kad tiek saukts "offsides".

Kad tiesnesis izdzied signālvilcienu par ofsaidu NFL, tas parasti notiek kritiskā brīdī spēles laikā. Šī soda var ievērojami ietekmēt draiva iznākumu vai pat pašu spēli.

Lai izvairītos no šī dārgā kļūdas, aizsargājošās komandas izmanto dažādas stratēģijas, lai ievainotu pretinieku un iegūtu priekšrocību.

Ātrums nozīmējuma noteikšanai

Lai noteiktu NFL spēles offsaidu laiku, oficiāli uzmanīgi uzrauga spēlētāju pozicionēšanos attiecībā pret līniju. Sapratne par to, kad tiek izsaukts offsaid, var palīdzēt jums saprast šī soda sarežģītību:

 1. Pirms starta: Pirms bumba tiek startēta, spēlētāji nedrīkst iedzīvoties neitrālajā zonā.

 2. Starta brīdī: Aizsardzības spēlētāji nedrīkst šķērsot līniju, pirms bumba ir startēta.

 3. Nekavējoties: Ja aizsardzības spēlētāja offsaidi izraisa uzbrucēja viltus startu, soda nauda tiek piemērota aizsardzībai.

 4. Spēles laikā: Ja spēlētājs ir offsaid spēles laikā, oficiāli pārtrauks spēli un uzliks sodu.

Ietekme uz spēli

Pēc offsaidu laika saprašanas NFL, atzīstot ietekmi, kāda tas var būt uz spēli, ir būtiski gan spēlētājiem, gan skatītājiem.

Kad spēlētājs tiek pasaukts par offsaidu, tas var rezultēt ievērojamā priekšrocībā pretējai komandai.

Uzbrukumā, ja spēlētājs ir offsaidu brīdī, kad bumba tiek izspiesta, tas var atcelt lielu spēli vai skaitīt touchdavnu.

Aizsardzībā būt offsaidu var dot uzbrukumam brīvu spēli, ļaujot viņiem mēģināt riskantu piespēli vai veikt metienu lejā laukumā bez sekām.

Šī soda var mainīt spēles gaitu, izraisot spēles mainīgos brīžus, kas var mainīt spēles gaitu.

Aizsardzības stratēģijas

Pēc tam, kad NFL spēlē ir saukta offsides, aizsardzības stratēģijas tiek aktivizētas, lai samazinātu soda ietekmi uz komandas sniegumu. Lai efektīvi risinātu šo situāciju, jūs varat ņemt vērā šādas stratēģijas:

 1. Ātra atgūšanās: Koncentrējieties uz ātru atgūšanos pēc kārtības, lai novērstu, ka pretinieka uzbrukums izmanto situāciju.

 2. Ciešs pārklājums: Savelciet savu aizsardzību, lai ierobežotu pretinieka izvēles iespējas un piespiestu viņus veikt sarežģītākus gājienus.

 3. Palielinātais spiediens: Uzlikiet palielinātu spiedienu uz kvarterbeka vai bumbas nēsēja, lai traucētu uzbrukuma spēli un atgūtu kontroli pār spēli.

 4. Saskarsme: Nodrošiniet skaidru komunikāciju starp aizsardzības spēlētājiem, lai novērstu turpmākus sodus un uzturētu spēcīgu aizsardzības līniju.

Ietekme uz izrādi

Kad spēlētājs tiek saukts par ārpus spēles NFL, tas nekavējoties traucē spēles plūsmu. Šo sodu piemēro, ja aizsargspēlētājs pārkāpj līniju uzbrukumā un saskaras ar uzbrucējspēlētāju vai ietekmē spēli pirms bumbas izspēles. Šāda soda ietekme var būt nozīmīga.

Pirmkārt, būt ārpus spēles dod uzbrukumam būtisku priekšrocību. Tas dod uzbrukuma komandai brīvu spēli, kas nozīmē, ka, ja kvartērbekss izmeta intersepciju vai notika nesaskaņa, spēle netiks skaitīta, un uzbrukumam būs jauna iespēja bez sekām. Tas var novest pie veltīga aizsardzības pūles un potenciāli dot uzbrukuma komandai negaidītu priekšrocību.

Otrkārt, sods var izraisīt arī zaudējumus jardos aizsardzībai. Atkarībā no konkrētajiem apstākļiem sods var būt 5-jardu sods vai pat pirmās downs uzbrukumam. Tas ne tikai traucē pašreizējo spēli, bet arī maina spēles kopējo momentumu.

Sods par ofsaidu pārkāpumu

Lielākā daļa sodu par nelegālu stāvokli NFL spēlēs tiek piemērota aizsarglīnijai. Kad spēlētājs ir nelegāli stāvoklī, tiek piemēroti šādi sodi:

 1. Piecu jardu sods: Visbiežāk piemērots sods par nelegālu stāvokli ir piecu jardu sods pret aizsarglīniju.

 2. Automātiskais pirmās iespējas iegūšanas sods: Noteiktās situācijās nelegāls stāvoklis var rezultēt ar automātisko pirmās iespējas iegūšanas sodu uzbrukumam, ja piecu jardu sods ir pietiekams, lai pārvietotu ķēdes.

 3. Atkārtota pārkāpuma gadījumā: Ja komanda spēlē izdara vairākus nelegālus stāvokļus, sodi var pieaugt, radot smagākus sekas, piemēram, lielākus jardu sodus vai iespējamu diskvalifikāciju.

 4. Spēles pulksteņa korekcija: Nelegāls stāvoklis var rezultēt arī spēles pulksteņa korekciju, parasti uz īsu brīdi apturot pulksteni, lai uzbrukumam būtu iespēja atjaunoties un turpināt spēli.

Ārpus spēles pret Ienaidnieka invāziju

Kad runājam par futbola soda sitienu pārkāpumiem, ir būtiski saprast atšķirības starp ārpus spēles un iekļaušanos.

Ārpus spēles parasti notiek, kad spēlētājs šķērso līniju pirms bumbas izšāviens, rezultējot soda soda sitienu.

No otras puses, iekļaušanās notiek, kad aizsargspēlētājs saskaras ar ofensīvo spēlētāju pirms izšāviens, kas izraisa citu sekotnes.

Aizmugures sekas izskaidrotas

Sapratne starp ofsaidu un iespērienu ir būtiska gan spēlētājiem, gan faniem, lai saprastu sekas NFL spēlē. Kad spēlētājs iet ofsaidos, viņi pārkāpj līniju pirms bumba tiek izsūtīta. No otras puses, iespēriens notiek, kad aizsargājošais spēlētājs saskaras ar pretinieku vai pārkāpj līniju pirms izsūtīšanas. Šeit ir izskaidrotas sekas:

 1. Ofsaids:

  • Rezultējas 5 jardu sods pret aizsardzību.
  • Spēle turpinās un uzbrukumam ir iespēja atteikt sodu, ja spēle ir veiksmīga.
 2. Iespēriens:

  • Arī rada 5 jardu sodu pret aizsardzību.
  • Rezultē nekavējoties pārtrauc spēli neatkarīgi no rezultāta.

Izskaidroti iedrāvumi atšķirības

Skaidrojot atšķirības starp aizsardzes zonas pārkāpumu (offsides) un ieņemšanu (encroachment) NFL, palīdz uzlabot spēles saprašanu gan spēlētājiem, gan skatītājiem.

Offsides notiek, kad aizsargspēlētājs šķērso līniju pirms bumbas tiek izmesta, rezultējot soda soda pret aizsardzi.

No otras puses, ieņemšanu sauc tad, kad aizsargspēlētājs saskaras ar uzbrukuma spēlētāju vai šķērso līniju pirms izmetiena, izraisot, ka uzbrukums reaģē tādā veidā, kas traucē spēli.

Lai arī offsides rezultē piecās jard soda, ieņemšana izraisa piecu jardu sodu, ja tā izraisa uzbrukumu sākšanos, bet ja bumba tiek izmesta, uzbrukumam tiek piešķirts brīvais gājiens.

Šo atšķirību saprašana var ievērojami ietekmēt spēles ritmu un rezultātu.

Stratēģijas, lai izvairītos no ārpusspēles.

Lai novērstu ofsaidus NFL, jums jāuztur disciplīna un jākoncentrējas uz līnijas šķērsgriezumu. Lai izvairītos no sodiem, piemēram, ofsaidiem, nepieciešama izpratne par noteikumiem un stratēģiska spēles izpilde. Šeit ir dažas efektīvas stratēģijas, kas palīdzēs jums izvairīties no ofsaidiem:

 1. Pārziniet Snap Count: Sekojiet uzmanīgi pēc kvartbeka intonācijas un trenējiet laiku, kad pārvietojaties ar bumbas sitieniem.

 2. Uzturiet koncentrēšanos: Uzturiet acis uz bumbu un klausieties pēc norādēm no kvartbeka, nevis reaģējiet impulsiīvi uz pretinieka kustībām.

 3. Trenējiet pareizu nostāju: Pārliecinieties, ka esat līdzsvarotā pozīcijā ar roku uz zemes, ja esat līnijas spēlētājs, gatavs sprāgt no līnijas, neizjaukdams to agrīni.

 4. Strādājiet pie laika apzināšanās: Izstrādājiet sajūtu par laika apzināšanos un koordināciju ar saviem komandas biedriem, lai pārvietotos sinhroni, neiekļūstot neitrālajā zonā pirms spēles sākuma.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai spēlētājam var piemērot sodu par ofsidu uzbrukumā NFL?

Jā, NFL spēlē, spēlētājam var piemērot sodu par ofsaidu uzbrukumā. Šis sods notiek, ja spēlētājs pārkāpj līniju pirms bumba tiek izspiesta, rezultātā zaudējot piecus jardus.

Kā ietekmē neitrālā zonas klātbūtne offsaidu izsaukumus NFL?

Kad klusā zona ir klāt, tā var ietekmēt ārpus spēlēšanas zonas zvanus NFL. Jums jābūt uzmanīgam šīs zonas robežās, lai izvairītos no sodiem. Palieciet koncentrēti uz spēles līnijas, lai novērstu dārgas kļūdas.

Vai ir kādi konkrēti noteikumi vai soda sankcijas spēlētājam, kas atkārtoti izdara ārpus spēles pārkāpumus spēlē?

Kad atkārtoti pārkāpjat ofsaidu noteikumus NFL spēlē, sodi var palielināties. Tiesneši var sodīt komandu ar jardu zaudējumu vai pat piešķirt pretinieku komandai pirmo piepildi. Ir svarīgi palikt disciplinētam.

Vai komanda var gūt labumu no pretinieka pieļautā ofsaidu soda NFL spēlē?

Jums noteikti var būt labums no pretinieka pieļautā ofsaidu sods NFL spēlē. Tas rezultē bezmaksas spēlē jūsu komandai, dodot jums iespēju izmēģināt metienu uz priekšu, nebaidoties no rezultāta.

Vai ir kādas īpašas apstākļi vai izņēmumi, kad NFL neuzliek ārpusspēles sodus?

Dažos gadījumos NFL var nebūt piemērotas ofsaidu sodi, piemēram, ja uzbrukums labāk iegūst no spēles nekā no soda. Tas ir stratēģisks lēmums, kas var ietekmēt spēli.

Secinājums

Tātad, nākamreiz, kad skatīsies NFL spēli un dzirdēsi tiesneša paziņojumu par "offsides", tu precīzi zināsi, ko tas nozīmē.

Atceries, būt "offsides" var radīt soda soda soda soda soda sodu tava komanda, tāpēc ir svarīgi palikt disciplinētam un izvairīties no šīs kļūdas.

Šīs noteikumus atcerieties, lai palīdzētu savai komandai panākt veiksmi laukumā.