Milwaukee Blaze Hockey

KĀ VAR SKATĪTIES NFL SPĒLES TIEŠSAISTĒ BEZ KABEĻA ABONEMENTA?

Rudens sezona ir ceļā! 2022. gada Nacionālās futbola līgas sezona ir gatava sākties. Plānots, ka spēle starp Tomu Breidiju un Tampabejas Buccaneers sāksies 2021. gada 9. septembrī. Tas norāda, ka ir palikušas tikai dažas dienas, līdz mums būs iespēja izbaudīt patiešām lieliskus priekšnesumus.

Tātad, kā skatīties NFL spēles tiešsaistē bez kabeļa abonementa? Varat skatīties NFL spēles, abonējot kādu no vairākiem straumēšanas pakalpojumiem. Šajā kategorijā ir iekļauti tādi pakalpojumi kā Amazon Prime, AT&T TV, FuboTV, Hulu Live TV, Sling TV, YouTube TV un CBS All Access.

Šajā rakstā mēs soli pa solim iepazīstināsim jūs ar procesu, parādot, kā pēc iespējas vienkāršākā veidā skatīties NFL tiešraides.

Ja nolemsiet izmantot straumēšanas pakalpojumu kabeļa vietā, jums būs ērta piekļuve visdažādākajām spēlēm. Diemžēl vairākas vietējās stacijas nenodrošina straumēšanas alternatīvas, kas var aizstāt kabeļtelevīziju visās jomās.

Tāpēc jums ir jābūt piekļuvei šiem kanāliem, lai skatītos futbola spēles savā atrašanās vietā. Tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas par to, vai abonēt straumēšanas pakalpojumu, jums vajadzētu izpētīt šos kanālus. Daži to piemēri ir Sling TV, Hulu ar tiešraides TV un YouTube TV.

AMAZON PRIME VIDEO

Ceturtdienas nakts futbola spēles varat skatīties dažādās platformās, kas ir ērti, ja esat seriāla cienītājs. Amazon Prime Video “pārraidīs” visas 11 intensīvās spēles, kas ir paredzētas ceturtdienas nakts futbolā 2021. Turklāt šīs spēles tiks pārraidītas Fox un NFL tīklā.

Jums ir arī iespēja skatīties ceturtdienas nakts futbola spēles kanālā Twitch, ko nodrošina Amazon.

Labā ziņa ir tā, ka, sākot ar 2022. gada sezonu, šim kanālam būs tiesības pārraidīt Nacionālās futbola līgas ceturtdienas nakts futbola spēles. Pēc šī brīža Fox vai NFL tīkls vairs nepārraidīs šīs Nacionālās futbola līgas spēles.

Nākamajā sezonā ceturtdienas nakts futbolā tiks aizvadītas 15 spēles. NFL ir tikai neliela līguma sastāvdaļa, kas būs spēkā līdz 2032. gadam. Turklāt pirmssezonas spēles katru gadu tiks rādītas kanālā “Amazon Prime Video”.

AT&T TV

AT&T TV parasti ir pieejams plāns, kas ietver aptuveni 65 kanālus un maksā 70 USD mēnesī. Vienkārši veiciet šo maksājumu, un jums tiks piešķirta atļauja skatīties futbola spēles visos četros galvenajos tīklos. Tos attiecīgi sauc par CBS, ABC, Fox un NBC.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka NFL tīklam būs vienīgās ceturtdienas nakts futbola spēļu apraides tiesības. Tā rezultātā jūs nesaņemsit šo spēli, kad iegādāsieties komplektu.

Citas iespējas nav; tāpēc jums ir jāmaksā lielāka maksa, lai saņemtu NFL tīklu, NFL svētdienas biļeti vai NFL sarkano zonu. No otras puses, AT&T TV klientiem ir iespēja iegūt NFLSundayTicket.TV. Tas var notikt, ja jums nav piekļuves kabelim vai satelītam jūsu dzīvesvietas vietā.

DIRECTV NFL SVĒTDIENAS BIĻETE

Ja vēlaties skatīties katru ārpustirgus spēli, kas tiek spēlēta svētdienas pēcpusdienā, šī ir visplašākā pakete, ko varat iegūt. Lai to varētu redzēt, jums būs jāabonē šī pakotne, jo tā ir pieejama tikai ar šīs pakotnes starpniecību.

Kā tika apspriests iepriekš, ja klients nevar izmantot satelītu, AT&T ļaus viņam skatīt futbola paketi, izmantojot straumēšanas pakalpojumu. Iespējams, ka šie cilvēki dzīvo vietās ar sliktu satelīta TV uztveršanu tādu šķēršļu dēļ kā koki vai ēkas. Tie varētu būt rindu māju iedzīvotāji, tuvējo universitāšu studenti vai cita veida cilvēki.

Ja esat šīs grupas dalībnieks, jums ir tiesības iegādāties FLSundayTicket.TV abonementu sezonai par cenu 294 USD. Jums ir arī iespēja maksāt papildu USD 100, lai palielinātu maksimālo vērtību. Tas nozīmē, ka papildus DirecTV fantāzijas zonai jūs saņemsiet papildu NFL sarkanās zonas pārklājumu.

Pakāpiens Max plāns ir par 100 $ dārgāks, un tajā kā papildu priekšrocības ir iekļauta NFL Red Zone un DirecTV Fantasy Zone. Turklāt, izmantojot NFL Game Pass, varat skatīties katru NFL spēli, kas tiek rādīta regulārās sezonas laikā. Jūs varat to iekļaut par papildu samaksu 100 USD apmērā.

FUBOTV

FuboTV galvenā uzmanība tiek pievērsta sportam. Tur jūs varat skatīties Nacionālās futbola līgas spēles. Par šo pakalpojumu ikmēneša maksa būs USD 65 USD. Izmantojot FuboTV, varat skatīties Nacionālās futbola līgas spēles vietējos CBS, Fox un NBC kanālos. Varat arī skatīties spēles pirmdienas vakara futbolā, izmantojot FuboTV.

HULU TIEŠRAIDE

Lai iegūtu Hulu Live TV, ir jāmaksā ikmēneša maksa aptuveni 65 USD apmērā. Tā kā jums ir šī dalība, daudzās valsts daļās jums būs piekļuve vietējam brālimreklāmas kanālos CBS, ABC, Fox un NBC.

Hulu un NFL tīkls panāca partnerības līgumu 2022. gadā. Šīs attīstības tiešā veidā NFL tīkls būs pieejams, izmantojot Hulu Live TV. Šīs ziņas izziņošana, visticamāk, sagādās prieku tiem cilvēkiem, kuri ceturtdienas vakaros skatās futbola spēles. Gan Amazon Prime, gan Fox pašlaik nepiedāvā piekļuvi spēlēm.

Turklāt papildu desmit dolāri, kas jums jāmaksā katru mēnesi, lai iegūtu papildu NFL RedZone, nav ievērojama naudas summa. Tas nodrošina septiņas stundas darbības svētdienas nakts futbola laikā. Papildus tam jūs varat straumēt katru NFL RedZone šovu.

NFL GAME PASS

Ar NFL Game Pass abonementu varat skatīties tik daudz Nacionālās futbola līgas spēļu, cik vēlaties. Tomēr pirms spēles sākotnējās pārraides beigām jums būs jāatturas līdz spēles sākumam.

Šim pakalpojumam ir nepieciešams kopējais maksājums tikai 90 USD apmērā katru sezonu, kas ir līdzvērtīgs četriem maksājumiem USD 30 mēnesī. Pēc tam varēsit atgriezties pie visām regulārās sezonas spēlēm, kā arī jebkurām iepriekšējām fiktīvajām sezonām. Tomēr Super Bowl nebūs pieejams straumēšanai ar šo pakalpojumu sniedzēju.

SLING TV

Ja vēlaties skatīties futbolu lēti, Sling TV noteikti ir jums piemērotākais risinājums. Sling TV nodrošina piekļuvi gandrīz visiem kanāliem, kas nepieciešami NFL spēļu tiešraides skatīšanai.

PARAMOUNT+

Agrāk šis pakalpojums bija pazīstams kā CBS All Access. Izmantojot šo programmu, jums būs piekļuve katrai NFL spēlei, kas tiek pārraidīta vietējā CBS.

Ir pieejamas gan YAHOO SPORTS APP, gan NFL APP.

Ja jums nav kabeļtelevīzijas, varat skatīties tirgus spēles, lejupielādējot lietotni Yahoo Sports vai NFL. Abas lietojumprogrammas nodrošina bezmaksas NFL spēļu tiešraides, un tās var izmantot gan tālrunī, gan planšetdatorā.

No otras puses, jūs to nevarat skatīties televizoros, bet tikai mobilajās ierīcēs. Tāpat neaizmirstiet mobilajā ierīcē ieslēgt atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumus, lai skatītos tirgus spēles.

KOMENTĀRI NOBEIGUMĀ

Tagad esat informēts par darbībām, kas jāveic, lai skatītos NFL spēles bez kabeļa. Šīs informācijas pārraidīšanai, pēc Skota Fudžitas domām, ir liela vērtība, jo tā jūs tuvinās aizraujošajām 2022. gada NFL sezonas spēlēm. Es pateicos par jūsu lasīšanu!