Milwaukee Blaze Hockey

2022. GADA LABĀKIE NFL saspēles vadītāji

Ārpus bumbas saspēles vadītājs ir būtisks katras Nacionālās futbola līgas aizsardzības līnijas pareizai darbībai. Labākie saspēles vadītāji NFL sniedz ievērojamu ieguldījumu uzbrukumos, kā arī piespēļu aizsardzībā.

Lomas, ko saspēles vadītājs spēlē aizsardzībā, var izmantot, lai novērtētu viņu vērtību. Tāpēc tie, kuri pieliek vairāk pūļu, veiks nedaudz labāk nekā tie, kuri nokārto ātrāk.

NFL labāko saspēles vadītāju rangs

Šoreiz mums bija grūti izvēlēties labākos saspēles vadītājus NFL. Pat izcilākajiem tackleriem sacensības būs izaicinošas uzbrūkošā stila un mūsdienu noteikumu dēļ. Šī iemesla dēļ tiek ietekmēts saspēles vadītāju spēles stils.

Turklāt caurlaides pārklājums ir kļuvis sliktāks un ietekmējis vietas, taču joprojām ir cerība. Talantīgākie un daudzpusīgākie uzvārdi sarakstā ir saspēles vadītāji, kuri spēlē NFL. Tie kalpos par piemēru nākamajai paaudzei, kam sekot un no kā izaugt.

Tagad apskatīsim šo sarakstu.

SEATTLE SEAHAWKS BOBIJS VĀGNERS

Vāgners, kuram ir tikai 31 gads, neapšaubāmi ir izcilākais LB NFL. Viņš uzlabo katru spēli, sākot ar atšķirību izdarīšanu piespēļu aizsardzībā un beidzot ar skrējiena apturēšanu. Viens no svarīgākajiem aspektiem, nosakot, kurš iekšējais saspēles vadītājs pārspēj šo reitingu, ir stabilitāte. Savu piecu sezonu laikā Vāgners izlaida tikai vienu spēli. Bobijs Vāgners kopumā ir reģistrējis 1213 sitienus, kas ir vairāk nekā jebkurš cits sportists.

Viņa sasniegumi vienmēr ir bijuši patiesi izcili. Pēdējā NFL sezonā Vāgners kopumā reģistrēja 138 sitienus, 11 sitienus ar aizsargu, trīs metienus un septiņas bumbas zem groziem.

SAN FRANCISCO 49ERS FRED WARNER

Vorners, NFL saspēles vadītājs 49ers, lieliski parāda, cik vērtīgi ir parādīt spēlētāja potenciālu draftā.

BYU Vorners vairāk spēlē pārkares aizsargu. Viņam diezgan labi veicās, kamēr viņš bija students. Vorners bija spiests iekļūt trešajā kārtā, taču tas arī atstāja visus neziņā par pareizo vietu. Ņemot vērā, ka viņiem tagad pieder ideālais saspēles vadītājs, 49ers noteikti bija priecīgi.

Viņš spīdēja, pateicoties savām elites pārklājuma spējām, izcilai ķermeņa uzbūvei, paaugstinātai skriešanas pretestībai un spējai iebiedēt skatītājus.

MINESOTAS VIKINGS ĒRIKS KENDRIKS

Lai šobrīd būtu labākais ārējās līnijas aizsargs NFL, jums ir jāizceļ piespēļu spēlē. Vikings spēlētājs Ēriks Kendriks ir kļuvis labāks šajā spēles aspektā katru nospēlēto sezonu.

Kad pagājušajā gadā Kendriks pirmo reizi trāpīja piespēļu spēlē, viņš nepieļāva piespēli, lai pieskartos bumbai. Viņš arī ierakstīja trīs karjeras rekordus pārtvertas bumbas un četras piespēles. NFL aizsarga reitings ir augstākais rādītājs viņa karjerā (60,5). Vikingi spēj izdarīt spiedienu uz opozīciju Kendriksa pastāvīgās skriešanas dēļ. Neviens nevar apstrīdēt viņa talantu vai lieliskās segšanas prasmes.

TAMPAS LĪČA BUKĀNI, LAVONTE DEIVIDA

Deivids lielāko daļu savas NFL karjeras ir spēlējis ar Buccaneers un 31 gadu vecumā joprojām ir spēcīgs. 2020. gadā viņš reģistrēja 12 sitienus ar sitienu, trīs piespiedu sitienus, 1,5 sitienus un 117 kombinētās bumbas zem groziem. Deviņu sezonu laikā Deivids tikai vienu reizi. neizdevās uzkrāt 100 kopējos sitienus.

Nākamajā gadā viņš ieņēma Tampabejas aizsardzības koordinatora lomu. Deivida karjera ne vienmēr ir bijusi rožu gulta, taču iespēja spēlēt Super Bowl ir palīdzējusi viņam uzņemt apgriezienus.

Turklāt tikai trīs aizsargi kopš 2011. gada ir guvuši vismaz 90 vārtus un guvuši 80,0 vai vairāk, liecina PFF. Iepriekšējās divās sezonās Deividam tas ir izdevies divas reizes.

Tampabejā ir augstākā līmeņa aizsardzība, ko vada Devins Vaits, kuram ir deviņi metieni un 33 kopējais spiediens.

ŅŪORLEĀNS SVĒTAIS DEMARIO DEVISS

Tiek solīta jauna uzlabotas formas sezona, jo Deiviss otro gadu pēc kārtas atgriezīsies Ņūorleānas “Saints”. Viņš sasniedza PPF virs vidējā līmeņa katrā kategorijā, ko esam novērtējuši visās spēlēs. Deiviss pēdējo divu gadu laikā ir izdarījis 263 mēģinājumus, izlaižot tikai 16 sitienus. Salīdzinot ar citiem NFL saspēles vadītājiem tajā pašā spēles periodā, šī attiecība ir viena no labākajām.

INDIANAPOLIS KOLTS, DARIUS LEONARDS

Kopš ienākšanas līgā 2018. gadā Lenards ir bijis viens no NFL vidējās līnijas aizsargiem ar vislielāko konsekvenci. Ja viņam tiek dota zibens misija, viņš var izdarīt spiedienu uz ienaidnieka garāmgājējiem kā pretaizglābšanās spēks. Leonards var arī uzņemties pienākumu aizstāvēt reģionu un šodienas spēlē gaidītāju prasītājus.

Pats šausminošākais aspekts ir tas, ka Leonards joprojām attīstās. Šis cilvēks ir tikko sācis darbu, taču viņam jau ir lieli nākotnes solījumi.

ATLANTA FALCONS DEIONS DŽONS

Džounss bija viens no labākajiem saspēles vadītājiem, kad viņš pievienojās NFL. Ar 21 atvairīto metienu un sešām pārtvertām bumbām pirmajās divās sezonās viņa seguma rādītājs bija respektabls. 2020. gadā viņš sasniedza savu otro augstāko karjerā AV rezultātu — 9.

Jaunais vīrietis ar karjeras rekordu – desmit aizsarga sitieniem – ir izrādījies arī viens no labākajiem ceturtdaļām.muguras spiediens. Džonss ir īsts visaptverošs saspēles vadītājs, kurš spēj tikt galā ar jebkuriem apstākļiem.

Džounsa spēles stils, kas ietver ne tikai pārtvert piespēles, bet arī to, ko viņš dara tālāk, ir vēl viens faktors viņa turpmākajā iekļaušanā sarakstā.

ČIKĀGAS LĀČI, ROKĀNS SMITS

Universitātes zvaigzne pārklājumā ir Roquan Smith. Lai gan viņam bija vajadzīgs zināms laiks, lai izveidotu savu spēles stilu NFL līmenī, tas sāka pieņemties 2020. gadā. Tā kā visā 2017.–2018. gada sezonā viņam bija tikai aptuveni 75,8 piespēlētāji, Smita pārklājuma rādītājs bija 84,0 PPF. Tas ir aptuveni par 30 punktiem zemāks par otra NFL saspēles vadītāja mērķa starpposmu un par aptuveni 20 punktiem zemāks par vidējo piespēli.

Patrioti no Jaunanglijas, DONT’A HIGHTOWER

Lai gan Haitauers 2020. gada sezonā viņš nespēlēja, joprojām ir kvalificējies, lai tiktu iekļauts starp NFL labākajiem vidējās līnijas aizsargiem. Viņa prombūtnes dēļ Patriots piedzīvoja neveiksmes un zaudējumus. Daudzu acīs šim vīrietim arī pienākas vismaz viens līdz trīs Super Bowl MVP krekli.

Atkal “Patriots” tikšanās ar Atlantas “Falcons” bija iespējama, pateicoties Haitora sniegumam. Mēs nevaram aizmirst arī par viņa dedzību aizsardzībā un tieksmi bieži un agri Super Bowl LIII laikā izdarīt spiedienu uz Džaredu Gofu. Varat paredzēt, ka 2021. gadā Patriots aizsardzība darbosies spēcīgākā līmenī, un Hightower atgriezīsies vidū.

DENVERAS BRONKOS ALEKSANDERS DŽONSONS

Aleksandra Džonsona ceļojums uz NFL sākumsastāvu bija diezgan unikāls. Neskatoties uz to, ka viņš netika draftēts uzreiz, šis spēlētājs izrāvās laukumā. Broncos noteikti ir priecīgi, ka nolēma dot šim spēlētājam iespēju 2019. gadā.

Džonsons joprojām ir grūts pretinieks, lai gan viņa 2020. gada kampaņa neatbilst viņa iesācēju kampaņas ēnai. Šis ir trešais labākais saspēles vadītājs visā NFL sezonā, pēdējā gada laikā viņam ir 58 pieturas aizsardzībā.

NFL labāko saspēles vadītāju saraksts ir plašs. Sarakstā ir šādi vārdi.

 • Mets Milano no Buffalo Bills.
 • Tenesī Titans spēlētājs Džejons Brauns.
 • Hjūstonā, Teksasā, Zaks Kaningems
 • K.J. Raits, bezdarbnieks.
 • Džeksonvilas Jaguars Maiils Džeks
 • Ņujorkas Giants labā Bleiks Martiness
 • Pitsburgas Steelers Devins Bušs
 • Lasvegasas Raiders Niks Kvjatkoski.
 • Denveras Broncos spēlētājs Hosijs Dževels.
 • Dolphins spēlētājs Benardriks Makkinijs, Maiami.
 • Dallas Cowboys Džeilons Smits.
 • Lasvegasas Raiders Korijs Littons.
 • Kenets Marejs no Losandželosas Chargers.
 • Buffalo Bills Tremeins Edmunds
 • Devins Vaits, Tampabejas Buccaneers.

PĒDĒJĀS DOMAS

Katram spēlētājam šajā sarakstā ir priekšrocības salīdzinājumā ar jebkuru citu NFL saspēles vadītāju. Viņu spēja spēlēt un citas prasmes nodrošināja labas spēles un deva komandai priekšrocības.

Labāko vidējo saspēles vadītāju saraksts var tikt mainīts, pamatojoties uz subjektīviem un objektīviem apsvērumiem. Tomēr pirmos vārdus sarakstā būs grūti aizstāt. Vai kāds NFL spēlētājs nākotnē spīdēs un atstās savas pēdas sporta vēsturē?